Ana Sayfa » » GTA IV PC OYUNU İNDİR

GTA IV PC OYUNU İNDİR

Yazar TUGCAN TAŞ on 10 Şubat 2014 | 10.2.14Bugün sizlere dünyada büyük fırtınalar koparmış ve dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan bir GTA serisini tanıtacağız. Gta 4 indir oyunu büyük bir hayran kitlesi yakalayan Rockstar oyunlarından sadece biri.
GTA serilerinden her oyunda farklı bir karaktere bürünmek, her oyunda değişik görevler ve farklı mekan tasarımlarıyla karşılaşmak bu oyunu sevmenin en güzel yanlarından biri. Çünkü seri oyunlarının çoğu bir süre sonra kendini tekrar edebiliyor. Ama GTA serileri her oyunda gelişerek ve değişerek bu tekrarı yaşamıyor. 

Oyunun ilk açılış ekranında yeni nesil grafik motorlarıyla tasarlanan grafiklerin ne kadar iyileştirildiğini görebiliyorsunuz. Oyunda ki tüm karakterler mekanlar ve arabalar yenilenmiş bir biçimde karşımıza geliyor. Yönettiğimiz kahramanımız Niko Bellic, oyunda ki bir çok görevi tek başına değil de ekip arkadaşlarıyla yapıyor. Oyuna eklenen ufak detaylarla gerçekçilik hissi daha da arttırılmış. Eski oyunlardan farklı olarak oyunun içerisine eklenen ateş gücü yüksek silahlar çok başarılı.

Oyun çok yüksek sistem özellikleri istiyor. Muhteşem grafik özelliklerini görünce oyunun, böylesine yüksek bir sistemi neden istediğini daha iyi anlayabiliyorsunuz.  Yenilenen mekanlarıyla bol aksiyonlu Gta 4 indir oyununu sitemizden indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar

Grand Theft Auto 4 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: (Win XP) /(Vista SP2)/(Windows 7)
İşlemci: @ Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz @ AMD Athlon 64 x2 5400
RAM: 2 GB  (XP) / 2 GB (Vista/Win 7)
Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce 8600 veya AMD Radeon HD 3850
Disk Alanı: 16 GB
DownloadSosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..