Gta 4 indir

Yazar onur dereli on 28 Kasım 2015 | 28.11.15


Gta 4 indir - Full

Grand Theft Auto'nun en az ilgi gören sürümlerinden biri GTA 4. Beklenen ilgi ne bilgisayarlarda ne de diğer platformlarda sağlanabildi ve zaten kısa bir süre sonra GTA 5'in haberleri çıkmaya başladı. Ancak yine de şuanda GTA 4 ilgi görmek ve seriyi tamamlamak isteyen birçok kişi bu bölüme dönmekte. Karakterlerin tanınması, hikayenin mantıklı bir şekilde devam etmesi içinde bu şart zaten.

Oyun bu kadar ilgi görmedi diye GTA 4 indirmek zor sanmayın. Sitemiz üzerinden full olarak indirebilirsiniz oyunu. Tamamiyle de eksiksik çalışır. Ancak dil sayısı sınırlıdır. Bu arada 4'ün gerçeklik payı hafisenemeyecek kadar iyi. O yüzden oynarken 5 hissi alabilirsiniz. Oyunun iyi yanlarından bir ise gereklilikler bakımından zorlamaması. İyi bir grafik kartına sahip herkes oyunu rahatlıkla oynayabilir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise hile bakımından diğer sürümlere göre pasif olması. Yani oyunu oynamak için emek vermeniz gerekebilir.

Eğer sizlerde oyunun bu sürümünü oynmak istiyorsanız sitemizde ki tam indirme alanlarına bakiblirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak tüm dosyalar orada bulunmakta.

Oyun Resmi:

İndirme Linkleri:

Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..