Gta Vice City indir

Yazar onur dereli on 27 Kasım 2015 | 27.11.15


Gta Vice City indir - Full

GTA serisinin en çok oynanan oyunlarından olan gta vice city indir serisidir. Özellikle hile bakımından geliştirildiği için birçok kullanıcı tarafından benimsenmiştir. Ayrıca hikaye bakımından profesyonelliğe geçen ilk oyunlardan biri olduğundan oldukça tutulmuştur. Günümüzde de sayısız platformda oynanmaktadır. Oynamak isteyenlerde full olarak sitemizden GTA Vice City indirebilir. Ancak tabi ki sadece Windows ve mobil platformlar için geçerli bu.

Oyun 9 radyoya sahip. Grafik bakımından da döneminin en iyi özelliklerine sahip. 2 xBox ve 2 Plastation modelinde de sorunsuz oynanmakta. Aynı zamanda dönemin iBook ya da Macbook'ları içinde bir sürüme sahip. Oyun Türkçeye çevrilebiliyor ve 1986 yılında geçiyor. Her ne kadar 2002 çıkışlı bir oyun olsa da asıl ününü 2003'de Windows'ta çıkmasıyla almıştır. Oyunda yapabileceğiniz birçok görev ve kullanabileceğiniz birçok taşıt bulunmakta. Hepsini de görevler esnasında denemeniz mümkün.

Oyun 2000'lilere ait olduğundan çok büyük bir boyuta sahip değil. Bu yüzden tek link indirebilirsiniz. Zaten kurulumu da fazla sürmeyecektir. Kısa bir süre içerisinde oyuna kavuşabilirsiniz demektir bu.

Oyun Resmi:

İndirme Linkleri:

Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..