Mafia 2 Full indir - Tek Link

Yazar onur dereli on 15 Aralık 2016 | 15.12.16


Mafia 2 Full indir - Tek Link

Merhaba değerli okurlarımız bugün sizlere Mafia 2 oyununu tanıtacağız. İlk sürümünün fazla sevilmesinin ardından ikinci sürümü merakla beklenen Mafia serileri artık büyükçe bir hayran kitlesine ulaşmış durumda. İlk seriye nazaran çok gelişmiş ve büyük yenilikler bulunmakta.
Bu seri Mafia 1 in çok tutulmasından kaynaklandı ve Mafia 2 çıktı. Yapımcı firma olan 2K Games oyuna çok büyük yatırımlar yaptı.

Oyundan bahsedecek olursak oyuna ilk girişte hemen Rusya ile bir savaş yapıyo durumdayız. Daha sonra savaştan sonra ailemizin yanına varıyoruz. Ailemizin yanından bizi bir şekilde mafyanın içine sokuyorlar.

Oyun önce ki sürümüne göre çok büyük değişiklikler aldı. Bu değişiklik , yeniliklerden bahsedecek olursak çoğu yenilik arabaların üzerinde oldu. Bunlar kullandığımız arabanın benzinin bitmesi, kaza yaparsak aracın hasar görmesi gibi değişiklikler. Yalnızca bunlar değil yemek yiyerek ve içecek içerek azalan canımızı yükseltebiliyoruz. Yeni sürüme ayrıca hemen ölme gibi özelliklerde eklenmiştir. Bu gibi özellikler değişiklikler ve yenilikler eklenerek daha da çok tutulmasına yol açacak.

Oyunda ki grafikler ve gerçekçilik olgusu oldukça fazla düzeye gelmiştir. Bu da yapımcı olan 2K Games 'in oyun üzerinde ne kadar uğraştığının göstergesidir. Bütün her şeyi göz önüne alarak oyun severler bu değişikler ile oyuna oldukça bağımlı hale geleceklerdir.
Oyunda ki mekanlar da oldukça iyi bir şekilde tasarlanıp oyun içine sürülmüştür. Oyunda ki karakterler de oldukça gerçekçidir. Gerçek hayatla bağdaşan karakterler yapmışlardır. Oyunda ki yönettiğimiz karakter ile dışarda muhakkak ki takım elbise giyip elimizde silah olması mecburidir.
Her bölümü aksiyon ve macera dolu olan Mafia 2 indir oyununu sitemizden indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar.

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium D 3 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600 + (Çift çekirdekli)
RAM: 1.5 GB
Ekran kartı: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro
HDD: 6 GB
Sürüm: Skidrow
İndirme Linkleri:

Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..