No Man`s Sky İndir PC Full

Yazar Ebw on 27 Mart 2017 | 27.3.17


No Man`s Sky İndir PC Full

No Man`s Sky İndir  PC Full konumuz ile sizlerleyiz. Bu içeriğimizde bilim kurgu türünde yapımları sevenler için No Man`s Sky oyununu taktim ediyoruz. Gelecek zamanda geçen bu yapım son derece keyifli bir oyun deneyimi vaadediyor. Oyunda pek çok aktiviteyi gerçekleştirebiliyorsunuz.

No Man`s Sky yapımında bolca uzay gemisi göreceksiniz. Oyunda kendi uzay geminizi geliştirip onu komuta edebiliyorsunuz. No Man`s Sky bir açık dünya oyunudur bunu da ifade edelim. Sistem gereksinimleri ile ilgili de biraz bilgi verecek olursak ;
Oyunu oynayabilmek için en az i5 530 işlemci birimine, GTX 480 grafik kartına ve 8 GB RAM donanımına sahip olmalısınız. Sistem gereksinimleri olarak gayet makul olduğunu, günümüzün bilgisayarlarında rahatlıkla çalıştırılabileceğini söyleyebiliriz.

İndireceğiniz dosyanın boyutu 2.08 GB olup sitemizden kısa sürede indirebilirsiniz. Dosyada şifreleme bulunuyor. Şifreyi aşağıya bırakmış olduğumuz linkleri kullanarak indirme linklerinin hemen altında görüntüleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Resimler :
İndirme Linkleri :

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..