Ana Sayfa » , , » Sniper Elite 3 İndir Tek Link PC

Sniper Elite 3 İndir Tek Link PC

Yazar Ebw on 22 Mart 2017 | 22.3.17


Sniper Elite 3 İndir Tek Link PC 

Sniper Elite 3 İndir Tek Link PC içeriğimiz ile sizlerleyiz. Keskin nişancılık oyunlarını sevenler için Sniper Elite serisi yıllardır büyük bir önem teşkil ediyor. Siz de aşağıya bıraktığımız bağlantıları kullanarak oyunu indirmeye başlayabilirsiniz.

Sniper Elite 3, Sniper Elite serisinin sevilen oyunlarından biridir. Gerek grafik gerek animasyon anlamında son derece sevilen bir oyundur. Sniper Elite oyununda yönettiğimiz karakteri ne kadar sessiz yönetirsek o kadar başarılı oluyoruz. Ancak tabii oyunda eğer gizli gizli ilerlemek istemiyorsanız düşmanın arasında girip farklı silahlarınızı konuşturabiliyorsunuz. Yani oyunda yalnızca keskin nişancı tüfeği yok farklı silahlar da var.

Sniper Elite serisinde animasyonlar gerçekten de oldukça önemli. Özellikle bir animasyon var ki oyuncular onu çok seviyor ; Silahtan çıkan merminin düşmana gidişi ve saplanışını yavaşlatılmış olarak sunması oyuncuları ayrı bir havaya katıyor.

Dosyanın rar şifresi www .saglamindir. net şeklindedir. (Boşluk olmadan) İndireceğiniz dosyanın içerisinde crack mevcuttur yani ayriyetten crack dosyası aramanıza gerek yok. Keyifli oyunlar dileriz.

Resimler:
İndirme Linkleri :

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..