Sniper Ghost Warrior 2 İndir Full PC

Yazar Ebw on 30 Mart 2017 | 30.3.17Sniper Ghost Warrior 2 İndir Full PC

Sniper Ghost Warrior 2 İndir Full PC konumuz ile sizlerleyiz. Bu içeriğimizde sevilen FPS oyunlarından Sniper Ghost Warrior 2`yi sizlere taktim etmekteyiz. Bu oyunda yönettiğimiz karakter son derece başarılı bir keskin nişancıdır. Oyun da zaten keskin nişancılık üzerine kurulu bir oyun olup son derece keyiflidir.

Sniper Ghost Warrior 2 oyununun grafikleri CryEngine gibi güçlü bir motor ile tasarlanmıştır. Oyunun yapımcısı özellikle grafiklere son derece önem vermiştir. Oyunda sahip olduğumuz silahları hedeflerimizi sessizce öldürmek için kullanabileceğimiz gibi aynı zamanda istersek gürültülü saldırılar da gerçekleştirebiliyoruz. Yani eğer oyun içerisinde sürekli gizlice öldürmekten sıkılırsanız birden ortaya atılıp silahınız ile etrafı tarayabilirsiniz. Ancak bu durumda işinizin çok zor olacağını da söylemeliyim çünkü düşmanlar oyunda genelde oldukça kalabalık oluyorlar ve eğer yakınlarındaysanız çabuk reaksiyon gösteriyorlar. Haliyle zorlanabilirsiniz.

İndireceğiniz dosyanın boyutu yaklaşık 6 GB olup sitemizden ücretsiz bir biçimde indirebilirsiniz. Bunun için ilanımızın aşağısına eklemiş olduğumuz linkleri kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Resimler :İndirme Linkleri :

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..