Ana Sayfa » , , » Batman The Talitale Series İndir PC Oyun Full

Batman The Talitale Series İndir PC Oyun Full

Yazar Ebw on 14 Nisan 2017 | 14.4.17Batman The Talitale Series İndir PC Oyun Full

Batman The Talitale Series İndir PC Oyun Full adlı konumuzda, ünlü seri Batman`ın oyun versiyonunu sizlere sunmaktayız. Oyunu sitemiz üzerinden tamamen ücretsiz bir biçimde indirmeye başlayabilirsiniz. Gerekli linkler aşağıya eklenmiş olup, indireceğiniz dosyanın boyutu 5.48 GB şeklindedir. Bu arada oyunda rar şifresi yer almaktadır. Gereken şifreyi aşağıdaki linkleri tıklayarak görebilirsiniz.

Batman serisini sanırım bilmeyen yoktur. Batman  esasında bir film projesi olarak nam salmıştı. Ancak bu durum oyun sektörüne de büyük bir etki gösterdi. Batman, kısa bir sürede oyun sektöründe de başarılı bir hale geldi ve bu başarıları sürdürüyor.

Oyunun sistem gereksinimlerini de hemen kısaca aktaralım ; Oyunu oynamak için en az Windows 7 işletim sistemine sahip olmalısınız. Aynı zamanda işletim sisteminizin 32 bit değil 64 bit olması gerekmektedir. Öte yandan, işlemci olarak i5 2500k işlemci, GTX 580 grafik kartı, 6 GB RAM ve 15 GB boş alan önerilmektedir. Görüldüğü üzere oyunun sistem gereksinimleri bir hayli yüksek. Bu yüzden iyi seviyede bir bilgisayar gerekli. Keyifli oyunlar dileriz.


Resimler :İndirme Linkleri :

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..