Dying Light Full İndir PC

Yazar Ebw on 19 Nisan 2017 | 19.4.17


Dying Light Full İndir PC

Dying Light full indir PC konumuz ile sizlerleyiz. Güzel bir aksiyon & korku oyunu oynamak isteyenler için Dying Light`ı taktim edelim.Dying Light, kaliteli yapısı ile dikkat çeken keyifli bir oyun. Oyunu sitemiz aracılığıyla full sürüm olarak indirebilirsiniz. İndirme işlemi için aşağıya eklediğimiz linkleri kullanabilirsiniz. Dosya boyutunun 9.68 Gb olduğunu da ifade edelim.

Dying Light oyunu esasen bir korku oyunudur ancak oyunda o kadar fazla aksiyon sahnesi var ki oyunun aynı zamanda aksiyon türünde de olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyunda pek çok silah kullanabiliyorsunuz ve bu silahlarla karşınıza çıkan yaratıkları alt etmeye çalışıyorsunuz.

Oyunun sistem gereksinimlerinin ise ortalama düzeyde olduğunu belirtebiliriz ; Oyunu oynayabilmek için 20 GB boş alana, en az 4 GB RAM`e, en az GTX 560 veya ayarında bir başka grafik kartına, en az i5 2500 işlemciye ihtiyacınız var.  Oyunu oynayabilmeniz için işletim sisteminizin de en az 64 bit olması gerektiğinin ve Windows 7`den daha eski işletim sistemleriyle uyumsuz olduğunun da altını çizelim.

Resimler :İndirme Linkleri :

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..