Ana Sayfa » , , » Motogp 15 İndir Full Yarış Oyunu PC

Motogp 15 İndir Full Yarış Oyunu PC

Yazar Ebw on 6 Nisan 2017 | 6.4.17


Motogp 15 İndir Full Yarış Oyunu PC

Motogp 15 indir full yarış oyunu PC içeriğimiz ile sizlerleyiz. Sevilen yarış oyunlarından Motogp`nin Motogp 15 sürümünü sizlerle buluşturuyoruz.

Motogp adı altında uzun yıllardan beri bilgisayar platformu için motor yarışı oyunları piyasaya sürülmekte. Her yıl Motogp serisi yenilenmekte. Motor yarışları sezonlarına bağlı olarak kariyer modları, motorlar değişmekte ve en güzeli teknolojinin büyük gelişimini bu oyunlarda görmekteyiz. Çünkü mesela Motogp 2004 oyunu ile Motogp 15 oyunu arasında inanılmaz farklar var. Gerek oyun dinamikleri, gerek grafikler ve daha pek çok şey artık daha gerçekçi. Motogp serisi zaten genellikle gerçekçi sürüş hissi ile ön planda olmuştur. Zor ve keyifli bir motor yarışı serisi olarak bilinir.

İndireceğiniz dosyanın boyutu 8.63 GB olup RAR şifresi aşağıdaki linklere tıkladığınızda karşınıza çıkacaktır. Oyunu oynayabilmeniz için 1 GB giriş seviyesi bir grafik kartı, İ5 500 serisinden veya ayarında bir AMD işlemci, 4 GB RAM, en az Directx 10 grafik donanımı, 38 GB boş alan yeterlidir. Keyifli oyunlar dileriz.

Resimler :
İndirme Linkleri :

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..