Crysis 1 İndir Full PC

Yazar Ebw on 5 Mayıs 2017 | 5.5.17


Crysis 1 İndir Full PC

Crysis 1 İndir Full PC konumuz ile sizlerleyiz. Bu ilanımızda sizi Crysis serisinin köklerine döndürüyoruz. Eminim ki pek çok oyuncu şuan da Crysis oyununun ilk oyunu olan Crysis oyununu arıyor ancak her sitede bulunmadığı için zorluk yaşayabiliyor. İşte bu hususta oyunculara yardımcı oluyoruz. Maddi durumu olmayan oyuncular için Crysis 1 oyununu ücretsiz full sürüm halinde taktim ediyoruz.

Crysis oyununda nano giysili özel bir askeri canlandırıyoruz ve yönettiğimiz askerin ismi Nomad... Nomad, ilk olarak Kuzey Kore`nin işgal ettiği bir adada operasyon ile görevlendirilen bir Amerikan askeri olarak görev yapacaktır ancak zamanla oyun çok farklı noktalara sürüklenecektir. Kendinizi birden büyük bir uzaylı istilasının ortasında bulacaksınız ve özel giysiniz ile insanlık için çarpışacaksınız. Gerek grafikleri, gerek animasyonları son derece güzel olarak Crysis 1 oyununu aynı zamanda Türkçe olarak da oynayabiliyor olmanız önemli bir artı olarak dikkat çekiyor.

Oyunun dosya boyutu 6.17 GB olup oyun dili Türkçe`dir. Oyunu indirmek için aşağıda yer alan indirme linklerimizi kullanabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Resimler :İndirme Linkleri: 

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..