Doom 1 İndir Full PC

Yazar Ebw on 12 Mayıs 2017 | 12.5.17


Doom 1 İndir Full PC

Doom 1 İndir Full PC konumuz ile sizleri efsanevi Doom serisinin başlangıcına götürüyoruz! Doom 1 oyununu sitemizden ücretsiz olarak tam sürüm halinde indirebilirsiniz!

Oyun dünyasında bazı önemli serilerin başlangıç oyunları gerçekten de ayrı bir duygu, keyif yaşatıyor. Doom serisi şuan da alanında en fazla oynanan en kıymetli oyunlardan birisi... Ve bu güzel serinin hangi oyun ile başladığını da mutlaka biliyorsunuzdur. Doom 1, seriyi başlatan çok önemli bir oyun ve oyun bundan yıllar öncesinde piyasaya sürülmüş.

Adeta nostalji tadında, çok keyifli bir oyun olan Doom 1`in indirme linklerini sitemize ekledik. Gerekli linkleri aşağıda görebilirsiniz. Crack de indireceğiniz dosyanın içerisinde yer almaktadır bu sayede ayriyetten crack aramanıza da gerek yoktur. Doom 1, eski bir oyun olmasına rağmen popüler bir oyun olup üç boyutlu grafiklere sahiptir. Tabii oyundan günümüzün grafiklerini beklemek de yanlış olur. Nostalji arayanların muhakkak denemesi, serinin başına bir gitmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Resimler :İndirme Linkleri :

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..