Eragon The Game İndir PC Full

Yazar Ebw on 11 Mayıs 2017 | 11.5.17


Eragon The Game İndir PC Full

Eragon The Game İndir PC Full adlı konumuz ile sizlerleyiz. Aksiyon türünde farklı bir oyun oynamak istiyorsanız Eragon The Game oyununu bir deneyebilirsiniz.

Eragon The Game, fantastik yapısıyla dikkat çekiyor. Esasen oynanış olarak pek çok oyunda gördüğümüz oynanış tarzına sahip ancak hikaye bakımından değişik bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Animasyonları gayet başarılı olan Eragon The Game`de ok, kılıç ve benzeri savaş aletlerini kullanabiliyorsunuz.

Oyunun sistem gereksinimlerini ifade edecek olursak ; Minimum Windows Xp işletim sistemi gerekmektedir. En az DX9 destekli 128 Vram`e sahip grafik kartı gerekiyor. Öte yandan 512 MB, 4 GB boş HDD alanı, Intel Pentium D 820 veya ayarında bir başka işlemci oyunun sistem gereksinimleri arasındadır.

Oyunun dosya boyutu 2.34 GB olup indirmek için gerekli bağlantılar aşağıdadır. Virüs taraması yapılmış olup sonucu temizdir yine de isterseniz virüs taramasından geçirebilirsiniz yalnız bazı virüs programları crack gibi dosyaları virüs olarak algılayabiliyor. Yani bu gibi durumla karşılaşırsanız bu oyun dosyalarında virüs olduğu anlamına gelmez. İyi oyunlar dileriz.

Resimler :
İndirme Linkleri :

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..