How to Survive 2 İndir PC Full

Yazar Ebw on 16 Mayıs 2017 | 16.5.17


How to Survive 2 İndir PC Full

How to Survive 2 İndir PC Full adlı içeriğimiz ile sizlerleyiz. How to Survive serisinin ikinci oyunu olan How to Survive 2, sahip olduğu çeşitli fonksiyonlar ile oyuncuları kendisine hayran bırakıyor. Oyunu internet adresimiz aracılığı ile ücretsiz, sorunsuz indirebilirsiniz.

Dosya boyutu 1.88 GB civarında olup RAR şifresi indirme linklerine tıkladığınızda metin olarak karşınıza çıkacaktır. Tarama yapılmış virüs bulunmamıştır ancak bazı virüs programlarının crack dosyalarını virüs olarak algıladığının altını çizelim. İndirme işlemini başlatmak için aşağıda yer alan indirme bağlantılarımızı kullanabilirsiniz.

Oyunun sistem gereksinimleri ile ilgili olarak da biraz bilgi verelim; Minimum Windows 7 64 Bit mimarili işletim sistemi, minimum GT  430 veyahut onun seviyesinde olan bir başka Dx 11 desteği bulunan grafik kartı, minimum 4 GB RAM donanımı, minimum 8 GB boş depolama alanı, en az i3 540 veya onun ayarında bir başka AMD işlemci.. Görüldüğü üzere oyunun sahip olduğu sistem gereksinimleri de oldukça mütevazidir. İyi eğlenceler dileriz.

Resimler :İndirme Linkleri :


İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..