Just Cause 2 İndir PC Full

Yazar Ebw on 15 Mayıs 2017 | 15.5.17


Just Cause 2 İndir PC Full

Just Cause 2 İndir PC Full konumuz ile sizlerleyiz. Just Cause serisi, aksiyon oyunları kategorisinde popüler serilerden birisi olarak dikkat çekiyor.

Just Cause 2, üç boyutlu grafiklere sahip olan bir aksiyon oyunudur. Öncelikle Just Cause 2`nin grafik temasının uyumluluğuna dikkat çekmek gerekiyor. Just Cause 2, son derece güzel grafikleri ile bizleri karşılıyor. Oyunda ateşli silahları kullanabiliyorsunuz. Hatta hava aracı ve daha pek çok araç oyunda bulunuyor ve bunların üzerinde çeşitli akrobasi hareketleri yapabiliyor, silahlar kullanabiliyorsunuz. Yani oyun size aksiyonu bol bol hissettiriyor.

Just Cause 2 oyununun açıklanan sistem gereksinimleri ise şu şekilde : Minimum Windows Vista işletim sistemi, Minimum Nvidia Geforcce 8800 veya onun ayarında bir başka AMD grafik kartı, minimum Intel Pentium D 830 işlemci birimi, minimum 2 GB RAM donanımı ve minimum 13 GB depolama alanı...

Oyunun crack dosyası da içerisinde yer almaktadır. Gerekli indirme linki aşağıda sizlere sunulmuş olup ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar.

Resimler :

İndirme Linkleri :

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..