Ana Sayfa » , , » Limbo PC Full İndir Tek Link

Limbo PC Full İndir Tek Link

Yazar Ebw on 17 Mayıs 2017 | 17.5.17


Limbo PC Full İndir Tek Link

Limbo PC Full İndir Tek Link konumuz ile karşınızdayız. Limbo, ufak boyutlu olmasına rağmen pek çok ödüle layık görülen, ilk olarak PC platformuna, daha sonra da mobil platforma çıkan son derece güzel bir oyundur.

Limbo oyununda ufak bir çocuğu yönetiyoruz yegane amacımız ise kaybolan kız kardeşimizi sağ salim bulmak ve eve götürmek. Kardeşimiz ormanlık alanda kaybolmuştur ve bu ormanlık alan türlü gizemlerle doludur. Haliyle kardeşimizi kurtarmak hiç de kolay olmayacaktır. Oyunda, pek çok bulmaca metaryali yer almaktadır. Kardeşimize ulaşabilmek için bulmacaları kullanmaktayız. Kafamızı iyi çalıştırmazsak bir bölümü belki de on kez tekrar oynamak zorunda kalabiliriz çünkü Limbo gerçekten de zor bir oyun.

Limbo, iki boyutlu olmasına rağmen korku atmosferi anlamında sizi büyüleyebilir. Oyun sırasında kendinizi  çaresiz hissedeceğiniz pek çok şey olacak. Bu tarz oyunları seviyorsanız denemekten pişman olmayacağınızı düşünüyoruz. İndirme linki aşağıdadır zaten dosya boyutu ufak olduğundan kısa sürede indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Resimler :

İndirme Linkleri :

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..