Manhunt 2 İndir Full PC

Yazar Ebw on 7 Mayıs 2017 | 7.5.17


Manhunt 2 İndir Full PC

Manhunt 2 İndir Full PC konumuz ile sevilen bir oyun olan Manhunt 2`nin indirme linklerini paylaşıyoruz. Sorunsuz bir şekilde sitemiz sayesinde oyunu indirebilirsiniz. Oyunun dosya boyutu 3.29 GB olup aşağıda yer verdiğimiz bağlantıları kullanarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Manhunt 2 oyunu aksiyon kategorisinde bir oyun olup farklı hikayesi ile sizi içine çekebilir. Oyunun sistem gereksinimlerini açıklayacak olursak ; Oyun minimum Windows Xp işletim sistemi ile uyumludur. Daha eski işletim sistemleri ile uyumluluğu bulunmamaktadır. Ürünü minimum ayarlarda çalıştırabilmek için Intel Pentium 4 işlemci veya onun ayarında bir başka işlemci gerekiyor. Grafik kartı olarak X300 veya seviyesinde bir grafik kartı, RAM olarak da en az 1 GB RAM donanımı gerekmekte. Bunun dışında sisteminizde 4 GB boş depolama alanı bulunmalı.

İndireceğiniz dosyanın içerisin de crack de bulunmaktadır ayriyetten crack indirmenize gerek yoktur. Aynı zamanda oyunu indirdiğiniz dosyalarla Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Kurulum sırasında yaşadığınız bir problem olursa yoruma yazabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Resimler :İndirme Linkleri :

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..