Max Payne 2 Full İndir PC

Yazar Ebw on 4 Mayıs 2017 | 4.5.17Max Payne 2 Full İndir PC

Max Payne 2 Full İndir PC konumuz ile karşınızdayız. Max Payne serisinin önemli oyunlarından Max Payne 2`yi sitemizden ücretsiz olarak bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.  İndirmeniz gereken dosyanın boyutu 1.2 GB civarındadır. PC platformu içindir. Crack dosyası içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda oyun Türkçe olarak sizlere sunulmaktadır yani sitemizden indirdiğiniz dosya sayesinde oyunu Türkçe oynayabileceksiniz. İndireceğiniz dosyada RAR şifresi yer almaktadır söz konusu RAR şifresini indirme linkine tıkladığınızda görebilirsiniz.

Max Payne, aksiyon kategorisinde son derece başarılı yapımlardan biridir. Dünya genelinde ünlü bir seri olup kemik bir kitleye sahiptir . Güçlü animasyonları, güçlü sunuşu ile dikkat çeken Max Payne 2, sizi pek çok maceranın içerisine sürükleyecek.

Max Payne 2 oyununun sistem gereksinimlerini izah edecek olursak ; Oyunu oynayabilmek için en az Windows XP işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor. Daha eski işletim sistemlerinde çalışmamaktadır. Öte yandan 256 MB RAM, en az 1.8 ghz hızında çalışan işlemci ve 512 MB Vram`e sahip bir grafik kartı ile oyunu düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.

Resimler :
İndirme Linkleri :


İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..