Thief 2 İndir PC Full

Yazar Ebw on 24 Mayıs 2017 | 24.5.17


Thief 2 İndir PC Full

Thief 2 İndir PC Full konumuz ile sizlerleyiz. Thief serisinin ikinci oyunu olan Thief 2`yi internet sitemiz aracılığıyla ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Son derece keyifli bir oyundur.

Günümüzde bildiğiniz gibi pek çok oyun bulunuyor ancak bu oyunlardan sadece bazıları hatrı sayılır oyunlar... İşte Thief 2 oyunu için de hatrı sayılır oyunlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Gerek hikayesi, gerek oynanışı oldukça keyifli olan Thief 2`nin sistem gereksinimleri ile ilgili de bilgi aktaracak olursak ; Minimum Windows XP işletim sistemi, minimum Nvidia Geforce 5200 veya onun gücünde minimum Directx 7 desteği bulunan grafik kartı, Intel Pentium işlemci, 1.5 GB boş depolama alanı, 1 GB RAM donanımı...

Oyunun dosya boyutu 3.71 GB olup versiyon 1.18`dir. Dosyanın içerisinde crack de mevcut olduğundan ayriyeten crack aramanıza gerek yoktur.  Dosyada RAR şifresi bulunmaktadır söz konusu RAR şifresini aşağıdaki indirme linkini kullandığınızda öğreneceksiniz. İyi eğlenceler dileriz.


Resimler :
İndirme Linkleri :


İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..