Ana Sayfa » , , » Assassin`s Creed Brotherhood İndir PC Full

Assassin`s Creed Brotherhood İndir PC Full

Yazar Ebw on 18 Haziran 2017 | 18.6.17


Assassin`s Creed Brotherhood İndir PC Full

Assassin`s Creed Brotherhood İndir PC Full içeriğimiz ile sizlerle beraberiz. Ünlü serinin önemli versiyonlarından Assassin`s Creed Brotherhood`u sizlerle buluşturuyoruz.

Assassin`s Creed Brotherhood oyununda yine ünlü kahramanımız Ezio Ediutorey`yi canlandırıyoruz. İtalyan bir suikastçiyiz ve bildiğiniz gibi yine suikastçi kardeşliğine bağlıyız. Suikastçi kardeşliğinin bize verdiği görevleri yerine getiriyoruz. Oyunda son derece başarılı bir şekilde ilerlemek birincil hedefimiz. Gizlilik içerisinde suikastler gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Assassin`s Creed Brotherhood gerek grafik kalitesiyle, gerekse oynanışla gerçekten de taktir edilesi bir oyun bunu da ifade etmek gerekiyor. Aynı zamanda oyun açık dünya oyunlarını sevenler için oldukça cazip gelecektir.


Oyunun dosya boyutu 7.84 GB olup crack dosyası da indireceğiniz oyun dosyalarının içerisinde yer almaktadır. Bu yüzden de harici bir crack dosyası aramanıza gerek yoktur. Oyunun Türkçe yaması da vardır yani isterseniz Türkçe olarak oynayabiliyorsunuz.Oyunu indirme işlemini başlatmak için aşağıya eklemiş olduğumuz bağlantıları kullanabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.


Resimler:İndirme Linkleri:

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..