Assassin`s Creed Chronicles Russia İndir PC Full

Yazar Ebw on 24 Haziran 2017 | 24.6.17
Assassin`s Creed Chronicles Russia İndir PC Full

Assassin`s Creed Chronicles Russia İndir PC Full adlı içeriğimiz ile sizlerle birlikteyiz. Oyunu internet sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Assassin`s Creed Chronicles Russia, Assassin`s Creed serisinin diğer versiyonlardan epey farklı olan bir oyunudur.  İki boyutlu ve diğerlerine nazaran daha ufak bütçe ayrılarak yapılan bir oyundur. Yani yarıştığı kategorinin biraz farklı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Ubisoft Shangai hiç de yabana atılacak bir tüzel kişilik degil ve bu tarz oyunları da oldukça kaliteli bir şekilde sunabiliyorlar. Bu bağlamda Assassin`s Creed Chronicles oyunun da mutlaka denenmesi gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum. Özellikle üç boyutlu klasik video oyunlarından sıkıldıysanız ve biraz daha farklı, iki boyutlu bir oyun arıyorsanız bunu denemenizi muhakkak tavsiye ederiz.

Oyunun sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler: Windows 7 işletim sistemi, Nvidia GTS 450 veya onun seyiyesinde bir AMD grafik kartı, Intel Core 2 Duo veya seviyesinde bir AMD işlemci, 2 GB RAM donanımı, 4 GB boş alan...

Dosya boyutu yaklaşık 4.50 GB olup aşağıya eklediğimiz bağlantıları kullanarak oyunu sorunsuz bir biçimde indirmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Resimler :

İndirme Linkleri:

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..