Assassin`s Creed Revelations İndir PC Full

Yazar Ebw on 21 Haziran 2017 | 21.6.17


Assassin`s Creed Revelations İndir PC Full

Assassin`s Creed Revelations İndir PC Full konumuz ile sizlerleyiz. Assassin`s Creed serisinin en önemli oyunlarından biri olan Assassin`s Creed Revelations`ı sitemiz aracılığı ile indirebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Assassin`s Creed Revelations oyunu Osmanlı döneminde İstanbul`da geçiyor. İşte oyun bu yönüyle biz Türkler için son derece değerli bir oyun. Çünkü İstanbul`da geçen pek oyun maalesef yok ve Assassin`s Creed gibi dünyaca ünlü bir serinin İstanbul temalı bir oyun piyasaya sürmesi Türk pek çok oyuncunun gururunu okşadı. Üstelik Assassin`s Creed Revelations, sadece bir Türk olarak değil, objektif bir açıdan baktığımızda da gerçekten son derece kaliteli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Gerek oynanışı, gerekse garfikleriyle taktir edilesi bir yapım olan Assassin`s Creed Revelations`ı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunda Ezio karakterinin artık olgunluk zamanlarını yönetiyoruz. Karakterimiz eskisine göre daha yaşlıdır ve artık daha olgun bir insandır. Tabii bunu da görevlerimize yansıtmamız gerekiyor. Oyunu indirmeye başlamak için aşağıya eklemiş olduğumuz bağlantıları kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.


Resimler:İndirme Linkleri:

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..