Ana Sayfa » , , » Crysis 3 İndir Full PC

Crysis 3 İndir Full PC

Yazar Ebw on 28 Haziran 2017 | 28.6.17


Crysis 3 İndir Full PC

Crysis 3 İndir Full PC adlı konumuzda sizlere Crysis serisinin son oyunu olan Crysis 3 oyununun tam sürümünü ücretsiz bir şekilde taktim ediyoruz.

Crysis, Crytek firması tarafından ortaya konulmuş bir video oyunu projesidir. Crytek firmasının Türkiye için özel bir yeri vardır. Sebebi ise şirketin kurucularının Türk olmasıdır. İşte Crysis 3 oyunu da bu bağlamda Türkiye`nin gururu oyunlardan biridir. Çünkü bu oyun gerçekten de son derece kaliteli bir yapıdadır. Yalnızca hikaye yönünden biraz zayıf olduğunu söyleyebiliriz ama onun dışında gerek oynanışı, gerekse grafikleri gerçekten de taktire değerdir. Zaten oyun belli bir süre önce piyasaya sürülmüş olmasına rağmen hala çok yaygın olarak oynanmaktadır. Oyunun kendiliğinden Türkçe dil seçeneğinin hatta Türkçe dublajının olduğunu da hemen sizlere aktaralım! Yani çok kaliteli bir oyunu tamamen Türkçe olarak adeta film tadında oynayabilirsiniz.

Oyunun dosya boyutu 14 GB olup crack dosyası da mevcuttur. Aşağıya eklemiş olduğumuz linkleri kullanarak sorunsuz bir şekilde indirme işleminizi başlatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Resimler:İndirme Linkleri:


İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..