Ana Sayfa » , , » Crysis Warhead İndir PC Full

Crysis Warhead İndir PC Full

Yazar Ebw on 16 Haziran 2017 | 16.6.17


Crysis Warhead İndir PC Full

Crysis Warhead İndir PC Full konumuzda, Crysis serisinin güzel oyunlarından birisi olan Crysis Warhead`i sizlerle buluşturuyoruz.

Crysis Warhead oyunu, ünlü Crysis serisinin bir versiyonu olup, Crysis 1`den hemen sonra çıkarılmıştır. Crysis Warhead oyunu genellikle Crysis 2 olarak da adlandırılabiliyor ancak bu yanlıştır. Crysis Warhead oyununda yine Crysis 1 oyunundaki grafikleri ve hikayeyi kullanıyoruz. Aynı olaylardan geçiyoruz ancak bu kez yönettiğimiz karakter Nomad değil Psyhco... Yani oyunu birde farklı bir kahramanın gözünden oynayacaksınız. Eğer Crysis 1 oyununun tadı damağınızda kaldıysa bu oyunu da muhakkak oynamanızı tavsiye ederiz.

Oyunun sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler:  Minimum Windows XP işletim sistemi, Intel Pentium 4 2.8 Ghz hızında işlemci veya ayarında bir AMD işlemci, 1 GB RAM donanımı, 15 GB boş alan, Dx9 destekli minimum Nvidia Geforce 6800GT grafik kartı veya onun seviyesinde bir AMD grafik kartı...

Oyunun dosya boyutu 6.33 GB olup dosyaların içerisinde crack de yer almaktadır. Aşağıya eklemiş olduğumuz indirme linkini kullanarak kısa sürede indirme işlemini başlatabilirsiniz. İyi eğelenceler.

Resimler:İndirme Linkleri:

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..