Dark Souls 2 İndir PC Full

Yazar Ebw on 27 Haziran 2017 | 27.6.17


Dark Souls 2 İndir PC Full

Dark Souls 2 İndir PC Full konumuz ile sizlerle birilikteyiz. Bilim kurgu yapımlarından hoşlanıyorsanız bu oyunu asla kaçırmayın! Oyunu internet sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bazı bilim kurgu filmleri vardır; Ejderha, canavarlar, orta çağ savaş aletleri ve orta çağ savaşçıları ile doludur. Hatta bazen işin içine büyücüler dahi karışır. İşte bu tarz filmlerin bir de oyun versiyonları bulunuyor ki bazı oyun serileri oldukça fazla tutuluyor. Dark Souls serisi de bu bağlamda sevilen bir bilim kurgu, macera oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyunda ejderhadan mumyalara kadar pek çok yaratık ile savaşacaksınız. Bu savaş sırasında da epey dikkatli olmanız gerekiyor.

Oyunun sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler: Minimum Windows XP işletim sistemi, Intel Pentium Core 2 Duo veya onun seviyesinde bir AMD işlemci birimi, Dx 9 desteği bulunan Ati HD 5870 veya GT 9600 grafik kartı, 2 GB RAM donanımı ve 8 GB boş depolama kapasitesi...

Oyunu indirmeye başlamak için aşağıya eklemiş olduğumuz linkleri kullanabilirsiniz. Bu arada crack dosyasının da oyun dosyalarının içerisinde yer aldığını hatırlatalım. İyi eğlenceler.


Resimler:
İndirme Linkleri:

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..