Ana Sayfa » , , » Hotel Giant 2 İndir PC Full

Hotel Giant 2 İndir PC Full

Yazar Ebw on 10 Haziran 2017 | 10.6.17


Hotel Giant 2 İndir PC Full

Hotel Giant 2 İndir PC Full adlı konumuz ile karşınızdayız. Hotel Giant 2 oyununu internet sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hotel Giant 2, isminden de anlaşılabileceği üzere otel simulasyonudur. Oyunda otel işletmeciliği yapmaktasınız. Bunu da büyük bir dikkat ile yapmanız gerekiyor.  Otelinize kendi zevkinize göre dizayn yapabiliyor, özellikler ekleyebiliyorsunuz. Amaç müşterileri memnun edebilmek ve gelir elde edebilmek. Otelinizi geliştirdikçe odalarınızın fiyatını da arttırabiliyorsunuz. Daha lüks bir otel inşa ettiğinizde haliyle müşterilerin otelinize olan ilgisi de artıyor.

Oyunun  sistem gereksinimleri: Minimum Windows 98 işletim sistemi, 1.5 Ghz hızında çalışan işlemci birimi, 2 GB boş depolama alanı, 512 MB RAM donanımı, Geforce 5x serisinden grafik kartı veya AMD 9x serisinden bir grafik kartı...

Oyunun dosya boyutu 900 MB civrında olup aşağıda yer alan linki kullanarak indirme işleminizi başlatabilirsiniz. RAR şifresi bulunmamakta olup virüs taramasından geçirilmiştir ve virüs bulunmamıştır. İyi eğlenceler dileriz.


Resimler:
İndirme Linkleri:

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..