Legacy of Kain İndir PC Full

Yazar Ebw on 12 Haziran 2017 | 12.6.17


Legacy of Kain İndir PC Full

Legacy of Kain İndir PC Full içeriğimiz ile sizlerle birlikteyiz. Legacy of Kain oyununu sorunsuz, ücretsiz bir şekilde indirmek istiyorsanız paylaşacağımız indirme linkleri işinizi görecektri.

Legacy of Kain, macera türünde bir oyun olup bilim kurgu unsurları içermektedir. Oyun tarz olarak pek çok oyundan farklı bir tarza sahip. Sistem gereksinimleri ile ilgili bilgileri de paylaşalım;hafızası, 3 GB boş depolama alanı, minimum Windows XP işletim sistemi, Dx 9 destekli grafik kartı (32 Mb), 128 MB RAM donanımı, Intel Pentium 3 veya onun ayarında bir AMD işlemci... Gördüğünüz gibi oyunun sistem gereksinimleri son derece makul düzeyde. Bu sayede hemen hemen her bilgisayarda sisteminiz yorulmadan oyunu oynayabilirsiniz.

İndireceğiniz dosyanın boyutu 3.72 GB olup oyunun dili İngilizce`dir. Crack dosyası builunmaktadır. Crack dosyası yer aldığı için indirmeden önce virüs programınızı kapatmanızı tavsiye ederiz çünkü bildiğiniz gibi crack dosyalarını çoğu antivirüs programı virüs olarak algılayıp dosyayı silmektedir. Keyifli oyunlar dileriz.


Resimler:İndirme Linkleri:


İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..