Metal Gear Soild 5 İndir PC Full

Yazar Ebw on 29 Haziran 2017 | 29.6.17


Metal Gear Soild 5 İndir PC Full

Metal Gear Solid 5 İndir PC Full konumuz ile karşınızdayız. Metal Gear serisini sevenler için yeni bir oyunu daha sizlerle buluşturuyoruz. Metal Gear Solid 5 oyununu internet sitemiz aracılığı ile indirebilir, oyunun keyfini sürebilirsiniz.

Oyunun tam ismi esasen Metal Gear Solid 5 Ground Zeroes`tir ancak oyuncuların ciddi bir kısmı Metal Gear Solid 5 olarak lanse etmektedir. Biz de bu yüzden başlığımızda Metal Gear Solid 5 şeklinde ifade ettik.  Oyun macera türündedir ve dosya boyutu yaklaşık 3 GB`tır. Oyunun dili ise İngilizce`dir. Eğer Türkçe yaması var ise internetten kısa bir araştırma ile bulup indirebilirsiniz. Dosyaların içerisinde crack de vardır yani ayriyetten crack aramanıza gerek yoktur. Sitemizde aşağıya eklemiş olduğumuz indirme linkine tıklayarak gerekli indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Oyunun sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler: Minimum Windows 7 64 Bit işletim sistemi, 4 GB boş depolama alanı, 4 GB RAM donanımı, Intel Core İ5 2300 veya onun seviyesinde bir AMD işlemci birimi, Dx 11 Nvidia Gtx 650 veyahut aynı seviyede bir AMD grafik kartı...

Resimler:İndirme Linki:


İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..