Prince of Persia İndir PC Tek Link

Yazar Ebw on 6 Haziran 2017 | 6.6.17


Prince of Persia İndir PC Tek Link

Prince of Persia İndir PC Tek Link konumuz ile karşınızdayız. Prince of Persia oyununu internet sitemiz aracılığı ile ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Prince of Persia, Assassin's Creed serisi tarzındaki oyunları sevenler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Oldukça kaliteli bir yapım olan Prince of Persia, sizi büyük bir aksiyon macerasına davet ediyor. Tıpkı Assassin`s Creed serisinde olduğu gibi bu oyunun da yapımcısı dünyaca ünlü oyun şirketi Ubisoft... Oyunun yoğun aksiyon sahnelerine aynı zamanda pek çok bilim kurgu unsuru da eşlik ediyor.

Oyunun sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiler: 512 MB Vram`e sahip grafik kartı, 1 GB RAM donanımı, 1.8 Ghz hızında işlemci, 8 GB depolama alanı, minimum Windows XP işletim sistemi...  Gördüğünüz gibi oyunun sistem gereksinimleri oldukça makul düzeyde. Oyunun dosya boyutu ise 3.22 GB civarında. Crack dosyasının da içerisinde yer almakta olduğunun altını çizelim. Sorunsuz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz kurulumu da basittir.


Resimler:
İndirme Linkleri:


İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..