Serious Sam 3 İndir PC Full

Yazar Ebw on 11 Haziran 2017 | 11.6.17Serious Sam 3 İndir PC Full

Serious Sam 3 İndir PC Full içeriğimiz ile sizlerle beraberiz. Serious Sam 3 oyununu internet sitemizden ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Serious Sam 3, aksiyon kategorisi için geliştirilmiş bir oyun olup isminden de tahmin edeceğiniz üzere Serious Sam serisinin devam niteliğindeki oyunudur. Oyunda önceki versiyonlara göre grafik olarak daha yeni teknoloji olması sayesinde daha gerçekçi grafikler yer almaktadır. Bunun yanında oyun sizi aksiyon dolu sahneleriyle içine çekecek. Serious Sam, aynı zamanda bilim kurgu yönü çok kuvvetli bir seri. Zaten oynarken de bunu çok iyi hissedeceksiniz. Aşağıdaki resimleri incelediğinizde bile oyunda pek çok bilim kurgu unsurunun yer aldığını rahatlıkla görebilirsiniz.

İndireceğiniz oyun dosyalarının dili İngilizce dil seçeneğindedir ancak isterseniz Türkçe yama da bakabilirsiniz oyun için Türkçe yama eklenip eklenmediğini bilmiyoruz internetten kısa bir araştırma ile bulabilirsiniz. Bunun haricinde crack dosyalarının dahili olarak oyun dosyalarınızın içerisinde yer aldığını söyleyelim. Yani harici olarak crack aramanıza gerek yoktur. İyi oyunlar dileriz.

Resimler :
İndirme Linki:


İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..