Ana Sayfa » , , » Stranded Deep İndir PC Full

Stranded Deep İndir PC Full

Yazar Ebw on 19 Haziran 2017 | 19.6.17


Stranded Deep İndir PC Full

Stranded Deep İndir PC Full konumuz ile sizlerle birlikteyiz. Starnded Deep tam sürüm halinde oynamak istiyorsanız paylaşacağımız linkten sizlerde faydalanabilirsiniz.

Stranded Deep oyunu bir adada hayatta kalma mücadelenizi anlatıyor. Oyun bana şahsen ünlü hikaye kitabı Robinson Crusoe`yu hatırlattı. Oyunda ağaçlardan kendinize mızrak yapıyor. Bu mızrakla avcılık yapmaya çalışıyorsunuz. Adada bulunan yiyeceklerden faydalanmaya, bu şekilde hayatta kalmaya çabalıyorsunuz. Oyun grafiksel olarak gerçekten de oldukça hoş gözüküyor. Sizi eşsiz manzaralara davet ediyor.

Oyunun sistem gereksinimleri hakkında bilgiler: Intel Core 2 Duo işlemci birimi veya ayarında bir AMD işlemci, Windows Vista ve üzeri işletim sistemi, 512 MB Pixel Shader 3 desteğine sahip grafik kartı, 2 GB RAM donanımı, 1 GB HDD alanı...

Oyunun dosya boyutu 561 MB olup crack de içerisinde bulunmaktadır. Bu sayede kolaylıkla oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda RAR şifresi bulunmakta olup söz konusu RAR şifresi aşağıya eklediğimiz indirme linkine tıkladığınızda karşınıza çıkacaktır. Keyifli oyunlar dileriz.

Resimler:İndirme Linkleri:

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..