Ana Sayfa » , , » Firewatch İndir PC Full

Firewatch İndir PC Full

Yazar Ebw on 3 Temmuz 2017 | 3.7.17


Firewatch İndir PC Full

Firewatch İndir PC Full konumuz ile sizlerle beraberiz. Farklı hikayesi ve oynanışı ile Firewatch tüylerinizi diken diken edecek!

Firewatch oyununda bir orman bekçisini canlandırıyoruz. İlk olarak rutin görevlerle oyuna başlıyoruz. Ancak belli bir zaman sonra ilginç bazı hadiseler yaşanıyor ve biz de gerçekleşen gizemleri çözebilmek için orman içinde araştırmalar yapıyoruz. Oyun, her ne kadar bir ormanlık alanda geçiyor olsada ve yalnızca yürüyüş similasyonu gibi gözüksede yine de sıkmıyor. Çünkü oyunda Delilah isimli iş arkadaşımız ile sürekli telsiz ile irtibat kuruyoruz ve gerçekleşen olaylar sayesinde kendimizi oyun içerisinde hiç sıkılmış hissetmiyoruz. Sürekli oyununun sonunun nasıl olacağını merak ederek, final heyecanıyla oynuyoruz. Zaten Firewatch 2016 yılının en kaliteli oyunlarından biri seçildi. Üstelik bağımsız bir oyun olmasına rağmen... Bu yüzden indirip denemenizi tavsiye ederim.

Oyunun dosya boyutu 1.49 GB olup sistem gereksinimlerinin biraz yüksek olduğunu ifade edebilirim. Oyunu oynamak için HD 6770 veya GTS 450 grafik kartına, 6 GB RAM`e, 4 GB boş alana ve İ3 2000 serisi veya onun ayarında bir AMD işlemci birimine ihtiyacınız var. Öte yandan oyun Windows 7 64 bit işletim sisteminden itibaren çalışmaktadır. 32 Bit işletim sistemleri ile uyumlu değildir.


Resimler:İndirme Linkleri:

İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..