Ana Sayfa » , , » Shogun Total War Gold Edition İndir PC Full

Shogun Total War Gold Edition İndir PC Full

Yazar Ebw on 11 Temmuz 2017 | 11.7.17


Shogun Total War Gold Edition İndir PC Full

Shogun Total War Gold Edition oyunu ile karşınızdayız. Güzel bir strateji oyunu olan Shogun Total War Gold Edition`ı sitemizden tam sürüm halinde ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Shogun Total War Gold Edition oyunu, strateji üzerine kurulu kaliteli bir oyundur. Zaten Total War serisi strateji oyunları alanında oldukça popüler, sevilen bir seridir. Total War serilerinde versiyon anlamında bildiğiniz gibi sık sık farklı coğrafik bölgeler ele alınır. İşte bu oyunda da çok farklı coğrafyalara gidiyor, farklı noktalara kilit stratejiler oluşturmaya çalışıyorsunuz.

Oyunun dosya boyutu 1.18 GB olup crack de içerisinde bulunmaktadır. Crack olduğundan dolayı indirmeden önce antivirüs programınızı kapatmanızı öneririz. Oyunun sistem gereksinimleri hakkında bilgi aktaracak olursak; Windows 95 işletim sistemi, Nvidia Geforce 5200 veya daha iyi grafik kartı, 500 MB boş alan, 32 MB RAM, Intel Pentium 3 işlemci...Gördüğünüz gibi oyunun sistem gereksinimleri son derece makul düzeyde. Hemen hemen her bilgisayar oyunu çalıştıracak güçtedir.

Oyunu indirmeye başlamak için aşağıda yer alan indirme linklerini kullanabilirsiniz.

Resimler:İndirme Linkleri:


İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..