The Witcher 3 İndir PC Full

Yazar Ebw on 4 Temmuz 2017 | 4.7.17


The Witcher 3 İndir PC Full

The Witcher 3 İndir PC Full konumuzda sizlere The Witcher serisinin son oyununu taktim ediyoruz. The Witcher 3 oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

The Witcher serisi, oyuncular için son derece özel serilerden biridir. Oldukça popüler bir oyun olan The Witcher, hem bilim kurgu yönü, hem de oynanışı ile gerçekten de taktire değer bir oyundur. The Witcher serisi özellikle The Witcher 2 yapımı ile beraber büyük bir ivme kazandı. Şuan da serinin son çıkan oyunu The Witcher 3 ve The Witcher 3`ün de epey sevildiğinin altını çizmek gerekiyor. Oyunda yine ünlü büyücümüz Geralt`ı yönetiyoruz. Başımıza türlü olaylar geliyor ve biz savaşçı kişiliğimiz ile rakiplerimizi alt etmeye çalışıyoruz. The Witcher 3 AAA sınıfı bir yapımdır ve grafiksel açıdan da gerçekten son derece zengin bir oyundur. Aynı zamanda açık dünya tarzındaki yapısı ile de taktir edilesidir.

Oyunun dosya boyutu 24.4 GB olup  aşağıya eklemiş olduğumuz indirme linklerini kullanarak indirme işleminizi başlatabilirsiniz.

Resimler:İndirme Linkleri:


İNDİR


Sosyal Ağlarda Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Blog Kuzusu
Copyright © 2013. Blog Kuzusu - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..