Avast 9 Premier Antivirus 2014 Crack 2050 + Serial Numarası
Merhabalar Blogkuzusu Ailesi, Avastın Yeni Çıkan Sürümlerinden Biri Olan  Avast Premier'in Keygenini Yani Tüm Sürüm Yapmayı Sizlerle Paylaşacağım.

1-)  İlk Olarak Aşağıdaki İndir Bölümünden Avast Crack Dosyasını İndiriyoruz.

2-) Eğer Avast Premier Kurulu Değilse Buraya Tıklayarak Avast Premier İndir Sitesinden  " Deneme versiyonunu al" Butonuna Tıklayarak 30 Günlük Deneme Versiyonunu İndiriyoruz.

3-) Avastı İndirin Tüm Kurulumu Bitirin(30 Günlük Deneme Versiyonu Bölümünü Seçin).

4-) Kurulumu Bitirdikten Sonra Avastı Açın ve İngilizce Kurulum Yaptıysanız "Settings" veya Türkçe Kurmuşsanız "Araçlar" Bölmesine Tıklayınız.

5-) Açılan Yeni Pencerede En Altta Bulunan Seçeneği "İstisnalar"Yazan Yeri(İsmi Değişik Olabilir Ancak Açılan Bölmede En Alt Kısımdadır) Tıklayınız. Sağtaraftaki Tüm Tikleri Kapatıp Kutucukları Boş Bırakınız.

6-) Daha Sonra İndirmiş Olduğunuz "Avast Crack BlogKuzusu" Dosyasını Açıp İçerisindeki "Crack.exe" Programı Açıyoruz.

7-) Gelen Çince Kurulum Yöneticisinde Dil Seçeneği Bölümünde Dili İngilizce Olarak Seçerek İlerleyiniz.

8-) İngilizce Olarak Kuruluma Başladığınızda Sözleşmeyi Geçene Kadar Next Diyerek İlerleyiniz.

9-) En Son Bölümde Password: Yazan Bölüme " ZeNiX " Yazınız (Tırnaklar Hariç Kopyalayıp Yapıştırınız Yoksa Kabul Olmuyor).

10-)  Passsaworduda yazdıktan sonra Next Diyoruz 2 Kere ve Install Butonuna Basarak Crack Kurulumunu Bitiriyoruz Daha Sonra Bilgisayarımızı Yeniden Başlatıyoruz.

11-) Yeniden Başladıktan Sonra Tam Sürüm Olmuştur Ancak Tekrardan "Araçlar" > "İstisnalar" Yazan Yerde Kaldırmış Olduğumuz Tikleri Tekrardan İşaretleyiniz ve İşlem Tamam.

Artık Avastınız Tam Sürüm Olmuştur.

Avasta 2 Haftada Bir Bazen Bu Tür Cracklara Önlem Olsun Diye Tarama Gönderiyorlar. Eğer Programınız Avast programınızın Sürümü Sahte Gibi Bir Uyarı Verirse Crack İşlemini Tekrardan uygulayın.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıdaki  Logoya Tıklayın.


Yorum