0xc0000135 Hatası Çözümü
Bu hata genellikle bilgisayarınız çalışır durumdayken fişten çekmek veya bir yükleme sırasında elektriklerin kesilmesiyle oluşan kayıt defteri hatasıdır.

•Beklenmedik Kapatılma •Dur:0xc0000135 Hatası alabilirsiniz. 
 Bu hatanın temel nedeni Windows XP nin Kayıt Defterinde oluşan bir problemdir. 

Bu Sorunun Çıkması İçin Nedenler Nedenler;
Bilgisayarınıza bir program kurarken yada bilgisayarınızın kayıt defterinde değişiklik yapan bir program çalışırken bilgisayarı RESETLEMEK , Fişten çekmek, Farklı nedenlerle bilgisayarınızın kilitlenmesi, Voltaj düşmesi ile oluşan resetlenmeler yada açık bir programın Kayıt defretine bir data yazarken programın GÖREVİSONLANDIR ile kapatılması esnasında Kayıt defterine o anda girilen bilginin bozulmasıdır.

Çözüm ;
Windows XP işletim sisteminizde Service Pack 1 yüklü değil ise Service Pack 1 kurarak bu sorunu düzeltebilirsiniz. Eğer sisteminizde XP Service Pack 1 yüklü ise o zaman Service Pack 2 yüklemeniz gerekmektedir.

Hangisinin Yüklü Olacağını Nasıl Öğrenebilirim?
Bilgisayarıma SAĞ tıklayın ÖZELLİKLER'e gelin orada sisteminizde Service Pack 1 yada Service Pack 2 yüklü olup olmadığını görebilirsiniz. Microsoft Update internet sayfasına giderek güncelleme ve service Pack leri alabilirsiniz. Bu sorun Service Pack yüklediğinizde düzelecektir. 

Aşağıda Programın İndirme Linkleri Verilmiştir ;
Service Pack 1 = http://download.microsoft.com/download/8...60-X86.exe 
Service Pack 2 http://www.gezginler.net/modules/mydownl...hp?lid=834


Sorunum Hala LJözülmedi Diyenler İçin şžöyle Bir Çözüm Öneriyorum:
Directx İndirmelisiniz. http://download.microsoft.com/download/3...redist.exe

Yorum