Ücretsiz Photoshope Programı Photoscape İndir
[Resim: anaekran.jpg]
Bugüne kadar fotoğraflarınızı sakladınız, arkadaşlarınızla paylaştınız veya bir albüme dönüştürdünüz. Bir adım daha ileri gitmek isteyenler, fotoğrafın çekildiği yere veya fotoğrafın ait olduğu kişilere göre sınıflandırmış ya da fotoğraflar üzerinde küçük oynamalar yapmış olabilir.


Photoscape programı, fotoğraflarıyla bunlardan daha fazlasını yapmak isteyenlerin yardımına koşuyor. Fotoğraflarınız üzerinde birçok oynama yapabileceğiniz Photoscape sadece Windows işletim sistemleri ile çalışabiliyor.Fotoğraf düzenlemekten çok daha fazlası
Photoscape, en iyi ücretsiz Adobe Photoshop alternatifi denilebilecek pek çok özellik barındırıyor. Uygulamanın ana ekranında sol tarafta, eğer internete bağlıysanız, Flickr'dan rastgele fotoğraflar gösteriliyor. Sağ tarafta ise, aşağıda bir ekran görüntüsünü görebileceğiniz, Photoscape programında bulunan, en bilinenlerden imaj düzenleyicisinden, daha az bilinen hareketli GIF oluşturucusuna kadar, programın sunduğu bütün özellikler listeleniyor. Ana Ekran;


Buradaki seçenekler ayrıca programın sol üst köşesinde, sekmeler şeklinde konumlandırılmış.


Gösterici
Uygulamanın en çok bilinen ve kullanılan özelliği imaj göstericisi. Göstericiye girdiğinizde solda bulunan Windows gezgini benzeri kısımda, imajlarınız ve fotoğraflarınız arasında, Windows gezgininde dosya veya klasörler arasında geziyormuş gibi gezinebiliyorsunuz. Eğer içerisinde bulunduğunuz konumda imaj veya fotoğraf bulunuyorsa, bu fotoğrafların küçük görüntülerini sağ tarafta görebiliyorsunuz. Ayrıca sağ tarafta bulunan imajlardan herhangi birisine tıkladığınız zaman, soldaki Windows gezgini benzeri kısmın altında, imajın biraz daha büyük halini izleyebiliyorsunuz.


[Resim: photoscape_windowsgezgini.jpg]


Düzenleyici;


[Resim: photoscape_editor_1.jpg]
Gösterici sekmesinin yanında, Düzenleyici özelliği bulunuyor. Photoscape fotoğraflarınızı düzenlemeniz için size o kadar çok özellik sunuyor ki, bu özelliklerin tamamından bahsetmek için birkaç yazı daha yazmak gerekebilir. Düzenleme araçlarını kendi kendinize deneyerek öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Öyle özelliklerle karşılaşacaksınız ki, çok şaşıracağınıza eminiz.

[Resim: mz42h.png]
 Photoscape indirmek için aşağıdaki logolara tıklayınız!
[Resim: logo.png]

[Resim: mz818.png]

[Resim: upload.jpg]

Rar Şifresi = blogkuzusu

Yorum