Camtasia Studio 8 Full | Cracklanmış & Seriallı | İndir - Tek Link
Sistem Gereksinimleri:
 • Microsoft Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 destekler.
 • Microsoft DirectX 9 ve üstü sürüm
 • 1.5 GHz, tek çekirdek işlemci ~ Önerilen: Intel 2.0 GHz çift çekirdek ve üzeri
 • 1 GB RAM minimum ~ Önerilen: 2.0 GB ve üstü
 • 500 MB HDD alanı kurulum için
 • Minimum ekran çözünürlüğü 1024x768 ve üzeri.

  Program Açıklaması: 
  Camtasia Studio dünyada en çok tercih edilen ve profesyonel özellikleriyle en kapsamlı ekran kaydı ve düzenleme programıdır. Ekran kaydı alan bu program ile çektiğiniz ekran kaydı videoları üzerinde düzenlemeler de yapabilirsiniz. Birçok efekt ekleyebileceğiniz video düzenleme aracı sayesinde ekran kaydınızı görsel bir şölene dönüştürebilir ve sunumlarınızı rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Camtasia Studio akıllı, güçlü ve kullanımı kolay bir programdır. Tanıtım, demo videolarınızı Camtasia Studio ile yaparsanız çalışmalarınız profesyonelellerden çıkmış çalışmalar gibi gözükebilir.
  Ekran aktivitelerinizi çok kolay kaydedebilirsiniz. İsterseniz PowerPoint, webcam, veya ses kayıtlarınızı da Camtasia Studio ile kaydedebilirsiniz. HD kalitesindeki kaydettiğiniz ekran aktivite videolarınızı internet sitenizde yayınlayabilir, blogunuza koyabilir, CD/DVD'ye yazabilir veya iPhone benzeri taşınabilir cihazlara da yükleyebilir ve oynatabilirsiniz.
  Ekranınızın videosunu çekmek için tercih edebileceğiniz en profesyonel yazılımlardan olan Camtasia Studio güncel taleplere göre sürekli geliştirilen yazılımlardan birisi. Özellikle ekran yakalama yazılımlarıyla ünlü olan TechSmith firması kendi alanındaki tecrübesini Camtasia Studio'nun yeni sürümüne yansıtmış.
  Tam Sürüm Yapma:
  Programı açarken Lisans İstediğinde "I Have a software key" Seçeneğini İşaretleyip Aşağıdaki Keylerden Birini Yazıp "İleri" Diyiniz.

  Name: blogkuzusu
  Keyler: Biri Olmazsa Ötekileri Deneyebilirsiniz.
  Lisansları Görmek İçin Buraya Tıklayınız!

   Rar Şifresi: blogkuzusu 'dur.

   Programı Rardan Çıkardıktan Sonra "Blog Kuzusu Önemli Not!" Adlı Metin Belgesinde Yazan İşlemleri Uygulayarak Yükleyiniz.

  [Resim: mz42h.png]
  Camtasia Studio 8 Programını İndirmek İçin Aşağıdaki İkonlara Tıklayınız.

  [Resim: upload.jpg]

Yorum