Counter Strike Wall Hack | Tüm Offline Serverlerinde ve Bazı Online Serverlerde |ÖZELLİKLERİ:
1. Duvarın Arkasını Görebilme.
2. Kutuların Arkasından Ateş Edebilme.
3. Hileyi Açtığınızda Oyundaki Buglarıda Açabilirsiniz. Hileyi Açınca Oyunda Duvardan Geçebilme Gibi Buglar Aktifleşebilir.


Programın Kullanımı: İlk olarak zipli olan dosyayı zip'ten çıkartın. Zipten tek bir dosya çıkacak onu açın ve dosya içerisinde bulunan 'cdhack' dosyasını iki kere tıklayın. Böylelikle program aktif hale gelecektir.
Daha sonra oyuna girerek 'end' tuşŸuna basın. Bu işŸlem sayesinde wall hack açılmışŸ olacak. Ü–ldüğŸünüzde wall kapanır tekrar açmak için aynı işŸlemi tekrarlayın. EğŸer 'end' tuşŸuna bastığŸınızda 'cheats allowed' yazısı karşŸınıza çıkarsa wall açık kullanılıyor demektir, 'cheats stop' yazısı var ise program kapalı demektir. Tekrar 'end' tuşŸuna basarak tekrar programı çalışŸtırabilirsiniz.

Önemli!: Bu yama birçok serverda özellikle punkbuster ( hazır server modunda bulunan hile önleyici ) olmadan rahatlıkla kullanılmışŸtır. Yalnız hile önleyici yamalar çıktığŸı için eskisi gibi etkili olamamaktadır hatta hile yaması çoğŸu zaman işŸlememektedir. Hilenin yapıldığŸı anlaşŸıldığŸında serverlardan adminler tarafından veya otomatik olarak oyuncu atılmaktadır, oyuncunun server'lara girişŸi engellenmektedir.

NOT: Online Serverlerin Bazılarında Çalışır. Denemenizde Yarar Var.

[Resim: mz42h.png]

Wall Hack'ı İndirmek İçin = Tıklayınız!
Yorum