Facebook da İSİMİZ SAYFA AÇMAK. 2013 Blog Kuzusu Farkı İle Sizlerle


Facebook da İSİMİZ SAYFA AÇMAK. 2013 MİCRODESTEK FARKIYLA SİZLERLE.İLK BİZ PAYLAŞIYORUZ

Bugün gördüğüm bir sayfa beni oldukça şaşırttı. Sayfanın ismi yoktu. Sayfa üyeleri de oldukça şaşırmış ısrarla sayfa sahibine nasıl yaptığını soruyorlardı. Sonra kafayı taktım buna nasıl yaptığını araştırmaya başladım. Tabi ki karakter kodlarıyla alakalı bir durumdu ancak tam olarak püf noktası neydi onu öğrenmeye çalıştım önce. Aslında çok basit bir yöntemi varmış. Hemen size nasıl yapıldığını anlatıyorum. Buda benim sayfamhttps://www.facebook.com/pages/d41d8cd9/344966468980434

1) Önce normal bir şekilde sayfa oluşturma bölümüne geliyorsunuz.


2) Oradan Marka veya Ürünü seçip herhangi bir kategoriyi seçtikten sonra isim yazdığımız bölüme geliyoruz.


3) İsim bölümüne ise http://www.lexilogos.com/clavier/araby.htm sitesine girip aşağıdaki şekillere tıklayıp yukarıda ki alanı kopyalıyorsunuz.


4) Sonra diğer bölümleri normal bir şekilde doldurup sayfanızı oluşturuyorsunuz. Ardından sayfanızın “Sayfa bilgilerini güncelle” linkine tıklayıp yazılı olan ismi silip “Değişikliği kaydet” diyorsunuz. Hepsi bu kadar bol şanslar :)
He arkadaşlar birde bu sayfanın esprisi nedir diye sorarsanız bildiğiniz gibi normal sayfalar 100 kişiyi geçtikten sonra ismini değiştiremiyorsunuz bu sayfanız 100 değil 100 milyon kişi dahi olsa sayfanın ismini ve resmini değiştirdiğiniz taktirde sayfanın amacıda değişmiş olacaktır. Zamanın popüler akımlarını sayfanızın ismi yapabilir ve dahada fazla yükselmesini sağlayabilirsiniz.
İlk 2013 doğru anlatım MicroDestek da yapılmıştır.

Yorum

  1. Artık çalışlmıyormu yoksa benmi yapamadım yaa bir türlü olmadı

    YanıtlayınSil