Facebook Kendi Cihazını Kendin Yap ve Durumunu İstediğin Cihazdan Güncelle!


Facebook'ta Ücretsiz Kurulabilen Uygulamalar Sayesinde Durum Güncellemelerinizi İstediğiniz Gibi Bir Cihaz İle Yapabiliyorsunuz. Birçok Site Çatısı Altında Cihazlardan Güncellemek O Kadarda Güvenli Olmuyor. Bu Neden İle Sizlere Kendi Cihazınızı Kendinizin Yapmasını Öğretmek İstedik. Bu Andan İtibaren İster "Tost Makinesi" İster "Anahtarlık" İster "Çamaşır Makinesi" Gibi İstediğiniz Kadar Değişik Cihaz İle Durumunuzu Güncelleyebileceksiniz. Nasıl Mı Diyorsanız Resimli Anlatımları İzleyin. Sizlerde Yapın.

İlk Olarak BURAYA TIKLAYARAK Uygulama Kuracağımız Adrese Gidiniz.

Resimli Anlatım
1-) Verdiğim Linke Tıkladıktan Sonra Uygulamalara Tıklayın.
2-) Create a New App Yazan Yere Tıklayın.3-) Create a New App'E Tıkladıktan Sonra Karşınıza Böyle Bir Sayfa Çıkacaktır. Resimde Yazdığı Gibi Uygulayın.


4-) Güvenlik Kontrolündeki Harfleri Yazıp "Gönder" Tuşuna Basınız.


5-) Artık Uygulamamızı Kurduk.  Uygulama Kodunu En Aşağıda Vericeğim Linkeki BURAYA UYGULAMA KODUNU YAZ Yazan Yere Yapıştıracaksınız. 

https://www.facebook.com/dialog/feed_path=feed&app_id=BURAYA UYGULAMA KODUNU YAZ&redirect_uri=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com

Not: Eğer Yoğun İstek Olursa Anlamayanlar Konuya Yorum Atsın Videolu Anlatım Atabilirim. Yada Tam Olarak Yapamayan Kişiler Anlamadıkları Konuyu Yorum Atsın Yardımcı Olayım.Yorum