Photoshop CS6 Türkçe Full İndir ( Lisanslanmış Full Sürüm )


Adobe® Photoshop® CS6 yazılımı; baskı, web ve video için üstün görüntüler oluşturmanıza yardımcı olur. Photoshop CS6′daki ileri teknoloji düzenleme, bileştirme ve boyama özelliklerinin yanı sıra, 3D görüntü ve hareket tabanlı içerikler oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak sağlayan araçlara sahip olun.
Photoshop CS6 Extended yenilikleri
Adobe® Photoshop® CS6 yazılımı yüksek kaliteli görüntü seçimleri, görüntü rötuşlama, gerçekçi boyama ve 3D yükseltmeleri için çığır açıcı özellikler sunmaktadır. Hızlı performansın yanı sıra iş akışınızda zaman kazandıracak onlarca özellik için 64 bit desteğini keşfedin.
Geleneksel dijital görüntülemenin ötesine geçin. Saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin. Görüntü öğelerini kaldırdığınızda kalan boşluğun neredeyse sihirli bir biçimde dolduğunu görün. Metin ve diğer 2D grafiklerini kolayca yükselterek 3D logolar ve resimler oluşturun.
Resmi büyütmek için tıklayın.
Resmi büyütmek için tıklayın.
Açıklama; 32 ve 64 Bit sistemlerde çalışır. Redfield’in bütün eklentileri yüklüdür.Bu sayede resim düzenlerken ekstra olarak resimler üzerinde karakalem çalışmaları yapabilir ve daha birçok efekt uygulayabilirsiniz.

Türkçe Dil:

Benzer Aramalar:adobe, photoshop, cs6, full katılımsız, adobe photoshop cs6 türkçe katılımsız, adobe photoshop cs6 yandex indir, adobe photoshop cs6 sınırsız hız indir, photoshop cs6 full katılımsız, photoshop son sürüm, photoshop son versiyon, photoshop 3D, adobe photoshop sınırsız hız indir, ps6 full, ps6 katılımsız, photoshop cs6 download, photoshop cs6 full download


Yorum