Left 4 Dead 2 Zombi Olma Kodu/ "Console'den"Merhabalar arkadaşlar. Bu yazımda sizlere Left 4 Dead 2' de zombi olmayı anlatacağım. Öncelikle şunu belirtelim bu işlem sadece left 4 dead 2'de çalışmaktadır. Eğer siz bunu left 4 dead 1' de yapıcaksanız olmayacaktır. Eğer left 4 dead 1'de yapıcaksanız Bu Yazımızı okuyup kolayca zombi modunu aktif edebilirsiniz. Evet arkadaşlar hazırsanız hilemize başlayalım.

1-) İlk olarak " PLAY CAMPAIGN " Bölümünden 2. Sırada bulunan "OPTIONS" seçeneğini açın. Keyborad/Mause Seçeneğini seçin.

2-) "ALLOW DEVELOPER CONSOLE "Seçeneğini "ENABLED" olarak değiştirin. Büyük bir ihtimal sizde Disabled'tir onu klavyenizin sağ sol tuşlarıyla değiştirebilirsiniz.

3-) Console yi Klavyenizden sağ tarafta Tab tuşunun üzerinde bulunan " tuşuna basarak açın.

4-) Console' ye "Map" yazıp boşluk bırakın aşağıdaki seçeneklerin birisi
kalvye den aşağı tuşuyla seçin ve o seçeneğin en sonuna gelip tekrardan boşluk bırakın ve " versus " yazıp enter'e basarak mapı açın.

5-) Daha sonra mapa girdikten sonra tekrardan Console'yi açıp şu kodları sırasıyla girin;


sv_cheats 1 yazıp entere basın
sb_all_bod_team 1 yazıp entere basın
sb_unstic 0 yazıp entere basın
warp_all_survivors_here 1  yazıp entere basın
son olarak jointeam 3 ve mod aktiftir!
(Bazı sürümlerde bu kodları girdikten sonra insan veya zombi seçeneği belirir. Resimli olarak zombi seçeneğine tıklayarak zombie olarak başlayın.)


Not: Bu kodları sırasıyla yazmalısınız yoksa olmaz ve oyundaki adamlar hareket etmezse onları Jockey vb. zombilerle saldırın veya yerlerinden oynatın.

iyi oyunlar.. 

Yorum