Windows 10 Teknik Önizleme İşletim Sistemi Full İndir
Tüm Microsoft takipçilerinin Windows 9 olarak çıkmasını beklediği yeni işletim sistemi Windows 10 ismi ile piyasaya sunulacak.İsim konusunda tamamen ters köşe yapan Microsoft yeni işletim sistem’ini 2015’in sonlarına doğru satışa çıkaracak.(tabii sitemizden de indirebileceksiniz)Microsoft Windows 10 Technical Preview adlı bu işletim sisteminde bir nevi Windows 10’un demosunu yayınlamış oluyor.Skype programı ise işletim sisteminin içinde geliyor..Eğer işletim sistemleri ile ilgili bir bilginiz yok ise,bilgisayar konusunda kendinize güvenmiyorsanız windows 10 tech preview i indirmeyiniz.Çünki  Microsoft çıkaracağı Windows10 işletim sistemindeki oluşan hataları kullanıcıların tespit edip kendilerine bildirmeleri için teknik önizlemesini yayınlıyor.Yani W10 Tech.Preview indirecekseniz Windows 10’da bir sorun bulmalısınız.

Windows Insider programına başvuranlar  onay postası ve ürün anahtarı alacaklar.Bu ürün anahtarıyla Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü etkinleştirilebilecek. Buradaki bağlantıya tıklayarak Windows Insider’e kayıt olabilirsiniz.

Windows 10 Teknik Önizleme Nasıl İndirilir ?
Öncelikle Şuradaki adrese giderek sayfanın ortasındaki Get Started butonuna tıklayınız.Daha sonra Insider programı ile ilgili kısa bir açıklamayı görüntüleyeceksiniz.Oradaki “Join Now” butonuna tıklayarak Insider programına katıldığınızı onaylamanız gerekecek.

Kullanım koşullarını “I Accept” yazısına tıklayıp,onayladıktan sonra Outlook olan mail adresinize gelen Yazının içerisinde “Install Technical Preview” linkine tıklayıp indirme sayfasına ulaşacaksınız.

İndirme sayfası bu şekilde gelecek; Buradaki linklerden size ve sisteminize uygun olanı indirin. .ISO şeklinde dosyalar gelecek. .ISO Dosyalarını Daemon Tools Lite Programı ile açabilirsiniz.  Daemon Tools Lite İndir


Evet arkadaşlar Windows 10 Technical Preview indirip denemek isteyenler bu şekilde yapabilir. Kafanıza takılan bir sorun olursa yorum atarak belirtebilirsiniz. 

4 Yorum

  1. Kardesım dogukan bana cevap verırsen sana soracak sorularım varda?

    YanıtlayınSil
  2. Bir sorum olacaktı acaba? Cevap verecek bırı var mı?

    YanıtlayınSil