Android Telefonlar İçin Clean Master! Nedir? - Nasıl Kullanılır? Detaylı Anlatım ve indirme!Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere android telefonlarda kullanılan, telefonunuzun hafızasını arttırmak, telelfonuzun işlemcisini soğutan, ram da açılan uygulamaları otomatikmen kapatarak telefonunuzun hızlanmasını sağlayan ve antivirüs bölümü ile telefonunuzdaki virüsleri temizleyen bir program olan clean master'i tanıracağım. Yazıya başlamadan önce bu programa bir değer vermek gerekir ise 10 üzerinden 9 puan vermekteyiz.

Clean Master Ne İşe Yarar?
1. Telefonunuzdaki gereksiz veya kullanmadığınız dosya ve uygulamaları temizler.
2. Ram da çalışan ve telefonu yavaşlatan programları otomatikmen kapatır.
3. Telefonunuzun işlemcisini soğutarak hızlanmasını sağlar.
4. Antivirüs bölümü ile telefonunuzdaki virüsleri siler.

Nasıl Kullanılır?
İlk olarak aşağıdaki linklerden clean master'i ister google play store dan isteseniz de apk olarak indirin ve telefonunuza kurun. Kurulum bittikten sorna programı açın.
1. Gereksiz Dosya Bölümü: Ana ekrana gelen "Gereksiz Dosyalar" seçeneğine tıklayarak otomatik taramayı başlatın. Bu bölüm telefonunuzda gereksiz(çöp) dosya, klasör ve sistem önbelleği gibi çöpleri silecektir. Tarama bittikten sonra "Çöpü Temizle" seçeneğini seçerek silme işlemini bitirin.
2. Hafıza Arttır Bölümü: Bu bölümde hem seçili programları hızlandırabilir. Hem de en üstte beliren "Cihaz Soğutucu" bölümü ile işlemcinizi soğutabilirsiniz. Bunun için En altta bulunan "Hızlandır" butonuna ve işlem bittikten sonra "Şimdi kontrol et" butonuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz.
3. Antivirüs Bölümü: Bu bölümden isimden de anlaşıldığı gibi telefonunuzdaki antivirüsleri temizleyebilirsiniz. Bunun için Antivirüs bölmesine tıklayın ve otomatikmen taramayı başlatın, daha sonra çıkan virüsleri sırayla "Temizle" butonuna basarak temizleyebilirsiniz.
4. Uygulama Yöneticisi Bölümü: Buradan telefonunuzdaki uygulamaları tamamen kaldırabilir ve de yedekleyebilirsiniz. Bunun için uygulamayı seçip "Kaldır" veya "Yedekle" butonlarından birisini seçerek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Neden 10 Üzerinden 9 Puan?
Bunun nedeni birçok işlemin tek bir programda toplanmasıdır. Bu kadar yüksek puan vermemiz bütün bu işlemlerin tek bir programda ve titizlikle(düzenli bir şekilde) yapılmasıdır. 1 Puan kırmamızın nedeni ise program açık olduğu zaman telefonda kasma sorunları yaşanabiliyor. Bu neden ile 10 üzerinden 9 puan.

Evet arkadaşlar bizim bu program hakkında açıklamamız bu kadardı. Programı aşağıdaki indirme linklerinden apk veya google play store dan indirebilirsiniz. Bu konu hakkında değinmek istediğiniz, aklınıza takılan veya yaşadığınız sorunları lütfen bize yorum olarak paylaşın. En alt kısımdan yorumlarınızı belirtebilirsiniz.

Clean Master Apk İndir!
(Dosyayı indirmek için aşağıdaki logoların üzerlerine tıklayınız)


(Alternatif/Reklamsız)

Clean Master Google Play Store İndir!

Yorum