Ücretsiz 36TB Disk Alanına Sahip Olmak Yunpan.360.cn [Resimli ve Yazılı Anlatım]

Merhabalar arkadaşlar. Vericeğim adres sayesinde internet üzerinde ücretsiz olarak 36TB'a kadar varan disk depolama alanına sahip olmayı anlatmak istiyorum. Yazılı ve resimli anlatıma başlamadan önce şundan bahsedelim. Site sizlere ücretsiz 360.000GB Alan hediye ediyor ve bunun karşılığında sizlerden ek ücret almıyor. Normalde bu tür upload siteleri belirli bir depolamadan sonra sizden ücret isteyip premiuma yükseltmenizi yoksa daha fazla dosya yükleyemeyeceğinizi bildiriyor. Bunların yerine dosyalarınızı saklamak için bu siteyi kullanmak daha mantıklı geliyor tabi. Sitenin bizce tek eksi yanı Çince olması. Biraz uğraştım ingilizce olarak çevirebiliyormuyuz diye ancak malesef sadece google çeviri'den türkçe yapabiliyoruz o da bir miktar türkçe oluyor. Google çeviri'den türkçe yapmak için site üzerinde sağ tıklayıp "Türkçe diline çevir" seçeneğini seçin ve türkçe olarak gezinin. Arkadaşlar eğer yapamadığınız biryerler olursa yorum olarak belirtin elimden geldiğince yardımcı olurum.1- İlk olarak http://yunpan.360.cn/ Adresine girin. 


2- Yukarıdaki resimde de göründüğü gibi siteye girdikten sonra sağ üstte bulunan 36T 免费空间 şeklindeki yazıya tıklayın.(Türkçe diline çevirirseniz 36T boş alan şeklinde görünür)


3- Daha sonra yukarıda turuncu renkteki butona tıklayarak kaydolma menüsüne gelin.
4- Açılan menüde yeni üyelik oluşturmak için resimde de göründüğü gibi sağ altta bulunan yere tıklayın.


5- Açılan kaydolma menüsünde Sırasıya E-Mail Adresiniz>Şifre>Şifre Tekrar>Resimdeki güvenlik kodu>Son olarak da yeşil butona tıklayarak üyelik işlemini tamamlayınız. Şimdi ise e-posta adresinize doğrulama linki gönderilecektir. Gelen kutusunda aşağıdaki gibi bir posta gönderilecek ve o postayı açarak gönderilen mavi linke tıklayın ve aktivasyon işlemini tamamlayın.

Gelecek e-posta bu şekildedir.


Üye olduktan sonra http://c65.yunpan.360.cn/my/ adresine giriş yaparak en üst resimdeki gibi upload panelinden dosya yüklemi yapabilirsiniz.


Notlar: İşlemleri uygularken tek tek sayfayı türkçe diline çevirerek inceleyin. Bunun için sağ tıklayıp türkçe diline çevir seçeneğini seçmeniz yeterli.

Eğer 360.000GB Sizlere yetmiyorsa buradaki programları indirip kurarak hediye olarak fazladan disk alanına sahip olabilirsiniz. (http://huodong.yunpan.360.cn/xt)
İlk olarak sizlere 36TB Disk alanı verilmez. Ancak yapılan kampanyalardan yararlanarak 36TB'a kadar varan disk alanına sahip olabilirsiniz.

Yorum